Podcast Generator 3.2 - en to he_IL translation catalogue (226 entries)

en: "%s" uploaded successfully
he_IL: „%s” הועלה בהצלחה

en: %d characters remaining
he_IL: נותרו %d תווים

en: %s has invalid file extension
he_IL: סיומת הקובץ של %s שגויה

en: %s has unsupported MIME content type %s
he_IL: ל־%s יש סוג תוכן MIME בלתי נתמך %s

en: %s was not uploaded successfully
he_IL: %s לא הועלה בהצלחה

en: API error
he_IL: שגיאת API

en: API key
he_IL: מפתח API

en: API secret
he_IL: סוד API

en: Add
he_IL: הוספה

en: Add Button
he_IL: הוספת כפתור

en: Add Show
he_IL: הוספת תוכנית

en: Add category
he_IL: הוספת קטגוריה

en: Added %d new episode(s)
he_IL: נוספו %d פרקים חדשים

en: All Episodes
he_IL: כל הפרקים

en: Already registered with Podcast Index
he_IL: כבר נרשמת ל־Podcast Index

en: Already signed in
he_IL: כבר נכנסת

en: Authentication required
he_IL: נדרשת הזדהות

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author E-Mail Address
he_IL: כתובת הדוא״ל של המחבר

en: Author Name
he_IL: שם המחבר

en: Begin
he_IL: התחלה

en: Bulk download episodes
he_IL: הורדת פרקים במרוכז

en: CSS Classes
he_IL: מחלקות CSS

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category %d
he_IL: קטגוריה %d

en: Category 1 needs to be set
he_IL: יש להגדיר קטגוריה אחת

en: Category Name
he_IL: שם הקטגוריה

en: Category already exists
he_IL: הקטגוריה כבר קיימת

en: Change
he_IL: שינוי

en: Change Buttons
he_IL: שינוי כפתורים

en: Change Cover
he_IL: החלפת תמונה ייצוגית

en: Change Cover Art
he_IL: החלפת התמונה הייצוגית

en: Change Freebox content
he_IL: החלפת תוכן Freebox

en: Change Podcast Category
he_IL: שינוי קטגוריית ההסכת

en: Change Podcast Details
he_IL: החלפת פרטי ההסכת

en: Change Podcast Generator Config
he_IL: שינוי הגדרות יצרן ההסכתים

en: Change Podcast Generator Configuration
he_IL: החלפת הגדרות יצרן ההסכתים

en: Change Podcast details
he_IL: שינוי פרטי ההסכת

en: Change Theme
he_IL: החלפת ערכת עיצוב

en: Change theme
he_IL: החלפת ערכת עיצוב

en: Choose how episodes are ordered on the website and in the RSS feed.
he_IL: נא לבחור איך יסודרו הפרקים באתר ובהזנת ה־RSS.

en: Click on the button you wish to edit
he_IL: נא ללחוץ על הכפתור לעריכה

en: Click on the title of the podcast you want to edit/delete.
he_IL: נא ללחוץ על כותרת ההסכת המיועד לעריכה/מחיקה.

en: Content
he_IL: תוכן

en: Copyright Notice
he_IL: הערת זכויות יוצרים

en: Create User
he_IL: יצירת משתמש

en: Current Categories
he_IL: קטגוריות זמינות

en: Current Cover
he_IL: תמונה ייצוגית נוכחית

en: Current Freebox
he_IL: ה־Freebox הנוכחי

en: Custom Feed Tags
he_IL: תגיות הזנה בהתאמה אישית

en: Custom Tags
he_IL: תגיות מותאמות אישית

en: Custom tags are not well-formed
he_IL: התגיות המותאמות אינן בצורה נכונה

en: Customize Freebox
he_IL: התאמת Freebox

en: Customize your Freebox
he_IL: התאמת ה־Freebox שלך

en: Date
he_IL: תאריך

en: Dates in <span style='color:blue;'>blue</span> are in the future. Dates in <span style='color:green;'>green</span> have been posted.
he_IL: תאריכים ב<span style='color:blue;'>כחול</span> הם עתידיים. תאריכים ב<span style='color:green;'>ירוק</span> כבר פורסמו.

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete Button
he_IL: מחיקת כפתור

en: Delete Episode
he_IL: מחיקת פרק

en: Delete user
he_IL: מחיקת משתמש

en: Disable Freebox
he_IL: השבתת Freebox

en: Download
he_IL: הורדה

en: Duration
he_IL: משך

en: Edit Episode
he_IL: עריכת פרק

en: Edit/Delete (Admin)
he_IL: עריכה/מחיקה (הנהלה)

en: Embedded cover art
he_IL: עטיפת אלבום מוטמעת

en: Enable / Disable Freebox
he_IL: הפעלת / השבתת Freebox

en: Enable Audio and Video Player
he_IL: הפעלת נגן שמע ווידאו

en: Enable Freebox
he_IL: הפעלת Freebox

en: Enable categories
he_IL: הפעלת קטגוריות

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
he_IL: יש להפעיל את תכונת הקטגוריות כדי ליצור רשימות של ההסכתים שלך לפי נושאים.

en: Enable custom tag input
he_IL: הפעלת קלט תגיות בהתאמה אישית

en: Enable streaming in web browser
he_IL: הפעלת הזרמה דרך הדפדפן

en: Enable the ability to add custom RSS tags to your podcast feed and individual episodes.
he_IL: לאפשר להוסיף תגיות RSS להזנת ההסכתים שלך ולפרקים באופן פרטני.

en: Enter Password
he_IL: נא למלא סיסמה

en: Enter the ID number for your show in Podcast Index or click "Add Show" to add your show to the index
he_IL: נא למלא את המזהה של התוכנית שלך ב־Podcast Index או ללחוץ על „הוספת תוכנית” כדי להוסיף את התוכנית שלך למפתח

en: Episode Cover
he_IL: עטיפת פרק

en: Episode Number
he_IL: מספר הפרק

en: Episode does not exist
he_IL: פרק לא קיים

en: Episode sort order
he_IL: סדר פרקים

en: Episodes
he_IL: פרקים

en: Error while changing password
he_IL: ארעה שגיאה בשינוי הסיסמה

en: Error while creating user
he_IL: שגיאה בעת יצירת משתמש

en: Explicit Content
he_IL: תוכן בוטה

en: Explicit Podcast
he_IL: הסכת בוטה

en: Explicit content
he_IL: תוכן בוטה

en: Extra Information
he_IL: מידע נוסף

en: FTP Auto Indexing
he_IL: סידור אוטומטי של FTP במפתח

en: FTP Feature
he_IL: תכונת FTP

en: FTP Feature (Auto Indexing)
he_IL: תכונת FTP (סידור אוטומטי במפתח)

en: Feed Language
he_IL: שפת ההזנה

en: File
he_IL: קובץ

en: Filetype
he_IL: סוג קובץ

en: Forgot Password?
he_IL: שכחת סיסמה?

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
he_IL: Freebox מאפשר לך לכתוב מה שבא לך, להוסיף קישורים או טקסט בחופשיות דרך העורך החזותי באזור הניהול.

en: If you no don't have this ZIP file anymore, don't worry! All versions of Podcast Generator ever released since 2.5 are available on the Podcast Generator Homepage.
he_IL: אם אין לך את קובץ ה־ZIP הזה עוד, אל דאגה! כל הגרסאות של יצרן ההסכתים שאי פעם יצאו לאור מאז גרסה 2.5 זמינות באתר הבית של יצרן ההסכתים.

en: If you select a date in the future, it will be published then
he_IL: אם ייבחר תאריך עתידי, הפרסום יבוצע בתאריך זה

en: If you want to bulk download all episodes, you need to have curl installed.
            On Windows 10, macOS and most Linux distributions it is already pre-installed. Please
            open your Terminal app on macOS and Linux or open the start menu and search for cmd.exe on Windows.
            After this paste the following (long) command into the terminal/cmd.exe and press enter.
he_IL: כדי להוריד באופן מרוכז את כל הפרקים, עליך להיעזר ב־curl.
             ב־Windows 10,‏ macOS וברוב הפצות הלינוקס הכלי הזה כבר מותקן מראש.
             נא לפתוח את תכנית המסוף שלך ב־macOS או בלינוקס או לפתוח את תפריט ההתחלה ולחפש אחר cmd.exe ב־Windows.
            לאחר מכן נא להדביק את הפקודה (הארוכה) הבאה למסוף/cmd.exe וללחוץ על enter.

en: Image does not have square dimensions
he_IL: התמונה אינה ריבועית

en: Image format is not supported
he_IL: סוג התמונה אינו נתמך

en: Image was not uploaded successfully
he_IL: התמונה לא הועלתה בהצלחה

en: In the ZIP file of this version which you downloaded there is a file in the %s folder called %s. Upload this file to into the admin directory with the name %s
he_IL: בקובץ ה־ZIP שהורדת של הגרסה הזו יש קובץ בתיקייה %s שנקרא %s. יש להעלות את הקובץ הזה לתיקייה admin (ניהול) עם השם %s

en: Installed themes
he_IL: ערכות עיצוב מותקנות

en: Invalid Author E-Mail provided
he_IL: כתובת דוא״ל המחבר שסופקה שגויה

en: Invalid Episode Number provided
he_IL: מספר הפרק שצוין שגוי

en: Invalid Season Number provided
he_IL: מספר העונה שצוין שגוי

en: Invalid filename, only A-Z, a-z, underscores and dots are permitted
he_IL: שם הקובץ שגוי, מותר רק A עד Z,‏ a עד z ונקודות

en: Invalid password
he_IL: סיסמה שגויה

en: Invalid username or password
he_IL: שם המשתמש או הסיסמה שגויים

en: It may take a few seconds until the changes are visible
he_IL: השינויים אמורים להופיע בעוד מספר שניות

en: Item exists
he_IL: הפריט קיים

en: Leave empty for no password, keep in mind that the feed and the audio files will still be accessible no matter if a password is set or not
he_IL: שדה ריק יבטל את הסיסמה, נא לשים לב שההזנה וקובצי השמע עדיין יהיו נגישים בין אם הוגדרה סיסמה או לא

en: Leave it blank if you don't know what you are doing
he_IL: יש להשאיר ריק אם לא ברור לך מה עליך לעשות

en: Link
he_IL: קישור

en: List of users
he_IL: רשימת משתמשים

en: Lock Podcast Feed
he_IL: נעילת הזנת הסכת

en: Locked
he_IL: נעול

en: Login
he_IL: כניסה

en: Login disabled for security reasons
he_IL: הכניסה הושבתה מטעמי אבטחת מידע

en: Long Description
he_IL: תיאור ארוך

en: Main Information
he_IL: מידע ראשי

en: Main language of your podcast
he_IL: השפה העיקרית של ההסכת

en: Manage categories
he_IL: ניהול קטגוריות

en: Manage integrations
he_IL: ניהול השילובים

en: Manage users
he_IL: ניהול משתמשים

en: Manually regenerate RSS feed
he_IL: לייצר הזנת RSS מחדש ידנית

en: Missing fields
he_IL: שדות חסרים

en: More
he_IL: עוד

en: Name
he_IL: שם

en: Name, Link and CSS Class needs to be set
he_IL: יש להגדיר שם, קישור ו־class של CSS

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: No
he_IL: לא

en: No compatible themes installed
he_IL: לא מותקנות ערכות עיצוב תואמות

en: No episodes found with that search term
he_IL: לא נמצאו פרקים עם ביטוי החיפוש הזה

en: No episodes uploaded yet
he_IL: טרם הועלו פרקים

en: No name given
he_IL: לא ניתן שם

en: No new episodes were found
he_IL: לא נמצאו פרקים חדשים

en: No password, no problem!
he_IL: אין סיסמה, אין בעיות!

en: Off
he_IL: כבוי

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Protection for the web pages
he_IL: הגנה בססמה על דפי האתר

en: Password Reset
he_IL: איפוס סיסמה

en: Password required
he_IL: נדרשת סיסמה

en: Podcast Description
he_IL: תיאור ההסכת

en: Podcast Details
he_IL: פרטי ההסכת

en: Podcast GUID
he_IL: מזהה הסכת גלובלי

en: Podcast GUID is malformed
he_IL: מזהה ההסכת הגלובלי שגוי

en: Podcast Generator
he_IL: מחולל הסכתים

en: Podcast Generator Configuration
he_IL: הגדרות יצרן ההסכתים

en: Podcast ID
he_IL: מזהה הסכת

en: Podcast Platform Settings
he_IL: הגדרות פלטפורמת ההסכתים

en: Podcast Subtitle or Slogan
he_IL: כותרת משנה להסכת

en: Podcast Title
he_IL: כותרת ההסכת

en: Prevent other platforms from importing your feed
he_IL: למנוע מפלטפורמות אחרות לייבא את ההזנה שלך

en: Protocol
he_IL: פרוטוקול

en: Publication Date
he_IL: תאריך פרסום

en: Regenerate Feed
he_IL: יצירת ההזנה מחדש

en: Repeat new password
he_IL: נא לחזור על הסיסמה החדשה

en: Reset your password
he_IL: איפוס סיסמה

en: Return
he_IL: חזרה

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Season Number
he_IL: מספר העונה

en: Season and episode number
he_IL: מספרי עונה ופרק

en: Select Podcast Categories
he_IL: בחירת קטגוריות להסכת

en: Select Podcast Category
he_IL: בחירת קטגוריה להסכת

en: Select file
he_IL: נא לבחור קובץ

en: Select or change Podcast Categories (for iTunes)
he_IL: לבחור או להחליף קטגוריות להסכת (עבור iTunes)

en: Select time zone for displaying the time which episodes have been released.
he_IL: נא לבחור את אזור הזמן להצגת השעה בה הופצו הפרקים.

en: Server address
he_IL: כתובת שרת

en: Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: Sign In
he_IL: כניסה

en: Size
he_IL: גודל

en: Size of the 'Short Description' exceeded
he_IL: חרגת מאורך התיאור המקוצר

en: Store Cover
he_IL: תמונה ייצוגית של החנות

en: Submit
he_IL: שליחה

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Successfully regenerated RSS feed
he_IL: הזנת ה־RSS נוצרה מחדש בהצלחה

en: Switch theme
he_IL: החלפת ערכת עיצוב

en: The cover art will be displayed in the podcast readers.
he_IL: התמונה הייצוגית תוצג בפני צופי ההסכת.

en: The embedded cover art file was not saved successfully
he_IL: קובץ עטיפת האלבום לא נשמר בהצלחה

en: The uploaded cover art file is not readable (permission error)
he_IL: קובץ העטיפה שהועלה אינו קריא (שגיאות הרשאה)

en: The uploaded episode file is not readable (permission error)
he_IL: קובץ הפרק שהועלה אינו קריא (שגיאת הרשאות

en: Theme Buttons
he_IL: כפתורי ערכת העיצוב

en: Theme Change
he_IL: החלפת ערכת העיצוב

en: Themes and aspect
he_IL: ערכות עיצוב ונקודת מבט

en: This Podcast has no password
he_IL: להסכת זה אין סיסמה

en: This is the full address of the WebSub hub to alert when the podcast is updated.
he_IL: זו הכתובת המלאה לרכזת של WebSub לקבלת התראה כאשר ההסכת מתעדכן.

en: This theme is currently in use
he_IL: ערכת עיצוב זו נמצאת בשימוש כעת

en: Time
he_IL: זמן

en: Time zone
he_IL: אזור זמן

en: Timestamp
he_IL: חותמת זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: Toggle navigation
he_IL: הצגה/הסתרה של ניווט

en: Too many categories selected (max: 3)
he_IL: יותר מדי קטגוריות נבחרו (עד 3)

en: Unique ID code for your podcast across the internet
he_IL: קוד זיהוי ייחודי להסכת שלך בכל רחבי האינטרנט

en: Unknown error while deleting user
he_IL: ארעה שגיאה בלתי ידועה בעת מחיקת משתמש

en: Unlocked
he_IL: משוחרר

en: Unsupported service
he_IL: שירות לא נתמך

en: Upload
he_IL: העלאה

en: Upload Episode
he_IL: העלאת פרק

en: Upload New Episodes
he_IL: העלאת פרקים חדשים

en: Upload episode
he_IL: העלאת פרק

en: Upload new cover
he_IL: העלאת תמונה ייצוגית חדשה

en: Use cron to regenerate the RSS feed
he_IL: להשתמש ב־cron כדי לייצר את הזנות ה־RSS מחדש

en: User changed successfully
he_IL: המשתמש נערך בהצלחה

en: User created successfully
he_IL: המשתמש נוצר בהצלחה

en: User deleted successfully
he_IL: המשתמש נמחק בהצלחה

en: User does not exist
he_IL: משתמש לא קיים

en: User does not exists
he_IL: משתמש לא קיים

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: View All Episodes
he_IL: הצגת כל הפרקים

en: View Podcast
he_IL: הצגת הסכת

en: We offer a tool which allows you to easily recover your password. However, the danger of this is that as long as this file is online, anyone can reset this password so this file shouldn't be online that long.
he_IL: אנו מציעים כלי שמאפשר לך לשחזר את הסיסמה שלך. עם זאת, הסיכון הוא שכל עוד הקובץ הזה נגיש לאינטרנט, לכל אחד יש אפשרות לאפס את הסיסמה, לכן לא כדאי שהקובץ הזה יהיה נגיש למשך זמן רב.

en: Welcome to your Podcast Generator Admin Interface
he_IL: ברוך בואך למנשק הניהול של יצרן ההסכתים

en: Yes
he_IL: כן

en: You can select up to 3 categories
he_IL: ניתן לבחור עד 3 קטגוריות

en: You can upload themes to your %s folder
he_IL: ניתן להעלות ערכות עיצוב לתיקיית ה־%s שלך

en: You cannot delete yourself
he_IL: אין לך אפשרות למחוק את עצמך

en: You cannot edit usernames
he_IL: לא ניתן לערוך שמות משתמשים

en: depends on theme, you can use %s in the default theme
he_IL: תלוי בערכת העיצוב, אפשר להשתמש ב־%s בערכת העיצוב כבררת המחדל

en: iTunes Keywords
he_IL: מילות מפתח עבור iTunes

en: needs to be unique
he_IL: חייב להיות ייחודי

en: where it should point to
he_IL: הוא אמור להפנות אל
