Podcast Generator 3.2 - en to fa_IR translation catalogue (226 entries)

en: "%s" uploaded successfully
fa_IR: "%s" با موفقیت بارگزاری شد

en: %d characters remaining
fa_IR: %d کاراکتر باقی مانده

en: %s has invalid file extension
fa_IR: %s پسوند فایل نامعتبر دارد

en: %s has unsupported MIME content type %s
fa_IR: %s دارای محتوای MIME پشتیبانی نشده از نوع %s است

en: %s was not uploaded successfully
fa_IR: %s با موفقیت آپلود نشد

en: API error
fa_IR: خطای API

en: API key
fa_IR: کلید API

en: API secret
fa_IR: کدمخفی API

en: Add
fa_IR: اضافه

en: Add Button
fa_IR: دکمه افزودن

en: Add Show
fa_IR: افزودن نمایش

en: Add category
fa_IR: اضافه کردن دسته

en: Added %d new episode(s)
fa_IR: %d قسمت جدید اضافه شد

en: All Episodes
fa_IR: تمام اپیزودها

en: Already registered with Podcast Index
fa_IR: قبلاً با نمایه پادکست ثبت نام کرده اید

en: Already signed in
fa_IR: پیش از این وارد شده‌اید

en: Authentication required
fa_IR: احراز هویت الزامی است

en: Author
fa_IR: تولیدکننده

en: Author E-Mail Address
fa_IR: ایمیل تولیدکننده

en: Author Name
fa_IR: نام تولیدکننده

en: Begin
fa_IR: شروع

en: Bulk download episodes
fa_IR: دانلود قسمت ها بصورت تجمیعی

en: CSS Classes
fa_IR: کلاس های CSS

en: Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌ها

en: Category
fa_IR: دسته

en: Category %d
fa_IR: دسته %d

en: Category 1 needs to be set
fa_IR: دسته 1 باید تنظیم شود

en: Category Name
fa_IR: نام دسته

en: Category already exists
fa_IR: دسته از قبل وجود دارد

en: Change
fa_IR: تغییر دهید

en: Change Buttons
fa_IR: تغییر دکمه‌ها

en: Change Cover
fa_IR: تغییر جلد

en: Change Cover Art
fa_IR: تغییر جلد گرافیکی

en: Change Freebox content
fa_IR: تغییر محتوای جعبه‌آزاد

en: Change Podcast Category
fa_IR: تغییر دسته پادکست

en: Change Podcast Details
fa_IR: تغییر جزئیات پادکست

en: Change Podcast Generator Config
fa_IR: تغییر پیکربندی Podcast Generator

en: Change Podcast Generator Configuration
fa_IR: تغییر تنظیمات سازنده پادکست

en: Change Podcast details
fa_IR: تغییر جزئیات پادکست

en: Change Theme
fa_IR: تغییر پوسته

en: Change theme
fa_IR: تغییر تم

en: Choose how episodes are ordered on the website and in the RSS feed.
fa_IR: نحوه مرتب سازی قسمت ها در وب‌سایت و در فید RSS را انتخاب کنید.

en: Click on the button you wish to edit
fa_IR: روی دکمه ای که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید

en: Click on the title of the podcast you want to edit/delete.
fa_IR: روی عنوان پادکستی که می خواهید ویرایش/حذف کنید کلیک کنید.

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Copyright Notice
fa_IR: هشدار کپی‌رایت

en: Create User
fa_IR: ایجاد کاربر

en: Current Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های فعلی

en: Current Cover
fa_IR: جلد فعلی

en: Current Freebox
fa_IR: جعبه‌آزاد فعلی

en: Custom Feed Tags
fa_IR: برچسب های فید سفارشی

en: Custom Tags
fa_IR: برچسب های سفارشی

en: Custom tags are not well-formed
fa_IR: برچسب های سفارشی ساختار درستی ندارند

en: Customize Freebox
fa_IR: سفارشی سازی جعبه‌آزاد

en: Customize your Freebox
fa_IR: سفارشی سازی جعبه‌آزاد شما

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Dates in <span style='color:blue;'>blue</span> are in the future. Dates in <span style='color:green;'>green</span> have been posted.
fa_IR: تاریخ‌های در محدوده <span style='color:blue;'>آبی</span> مربوط به آینده هستند. تاریخ‌های در محدوده <span style='color:green;'>سبز</span> بالفعل ارسال شده‌اند.

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Button
fa_IR: دکمه حذف

en: Delete Episode
fa_IR: حذف قسمت

en: Delete user
fa_IR: حذف کاربر

en: Disable Freebox
fa_IR: غیر فعال کردن جعبه‌آزاد

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Duration
fa_IR: مدت زمان

en: Edit Episode
fa_IR: ویرایش قسمت

en: Edit/Delete (Admin)
fa_IR: ویرایش/حذف (مدیر)

en: Embedded cover art
fa_IR: جلد گرافیکی تعبیه شده

en: Enable / Disable Freebox
fa_IR: ویرایش / غیرفعال کردن جعبه‌آزاد

en: Enable Audio and Video Player
fa_IR: فعال کردن پخش کننده صوتی و تصویری

en: Enable Freebox
fa_IR: فعال کردن جعبه‌آزاد

en: Enable categories
fa_IR: فعال کردن دسته‌بندی‌ها

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
fa_IR: دسته‌بندی‌ها را فعال کنید تا فهرست‌های موضوعی را از پادکست‌تان داشته باشید.

en: Enable custom tag input
fa_IR: فعال کردن امکان ورود برچسب سفارشی

en: Enable streaming in web browser
fa_IR: فعال کردن پخش برخط در مرورگر وب

en: Enable the ability to add custom RSS tags to your podcast feed and individual episodes.
fa_IR: قابلیت افزودن برچسب های RSS سفارشی به فید پادکست و قسمت های جداگانه را فعال کنید.

en: Enter Password
fa_IR: کلمه عبور را وارد کنید

en: Enter the ID number for your show in Podcast Index or click "Add Show" to add your show to the index
fa_IR: شماره شناسه نمایش خود را در فهرست پادکست وارد کنید یا روی «افزودن نمایش» کلیک کنید تا نمایش خود را به فهرست اضافه کنید.

en: Episode Cover
fa_IR: جلد قسمت

en: Episode Number
fa_IR: شماره قسمت

en: Episode does not exist
fa_IR: قسمت وجود ندارد

en: Episode sort order
fa_IR: ترتیب مرتب سازی قسمت‌ها

en: Episodes
fa_IR: قسمت ها

en: Error while changing password
fa_IR: خطا هنگام تغییر رمز عبور

en: Error while creating user
fa_IR: خطا هنگام ایجاد کاربر

en: Explicit Content
fa_IR: محتوای نامناسب

en: Explicit Podcast
fa_IR: پادکست با محتوای نامناسب

en: Explicit content
fa_IR: محتوای نامناسب

en: Extra Information
fa_IR: اطلاعات افزوده

en: FTP Auto Indexing
fa_IR: نمایه سازی خودکار FTP

en: FTP Feature
fa_IR: قابلیت های اف تی پی

en: FTP Feature (Auto Indexing)
fa_IR: ویژگی FTP (نمایه سازی خودکار)

en: Feed Language
fa_IR: زبان فید

en: File
fa_IR: فایل

en: Filetype
fa_IR: نوع فایل

en: Forgot Password?
fa_IR: رمز عبور را فراموش کرده اید؟

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
fa_IR: Freebox به شما اجازه می‌دهد به شما اجازه می‌دهد آزادانه لینک‌ها یا نوشته‌هایی را از طریق ویرایشگر دیداری در بخش ادمین اضافه کنید.

en: If you no don't have this ZIP file anymore, don't worry! All versions of Podcast Generator ever released since 2.5 are available on the Podcast Generator Homepage.
fa_IR: اگر دیگر این فایل ZIP را در اختیار ندارید، نگران نباشید! همه نسخه‌های Podcast Generator که از نسخه 2.5 به بعد منتشر شده‌اند در صفحه اصلی Podcast Generator موجود هستند.

en: If you select a date in the future, it will be published then
fa_IR: اگر تاریخی را در آینده انتخاب کنید، در آن زمان منتشر خواهد شد

en: If you want to bulk download all episodes, you need to have curl installed.
            On Windows 10, macOS and most Linux distributions it is already pre-installed. Please
            open your Terminal app on macOS and Linux or open the start menu and search for cmd.exe on Windows.
            After this paste the following (long) command into the terminal/cmd.exe and press enter.
fa_IR: اگر می خواهید همه قسمت ها را به صورت تجمیعی دانلود کنید، باید curl را نصب کنید.
    در ویندوز 10، macOS و اکثر توزیع‌های لینوکس این برنامه از قبل نصب شده است. لطفا
    برنامه ترمینال خود را در macOS و Linux باز کنید یا منوی شروع را باز کنید و cmd.exe را در ویندوز جستجو کنید.
    بعد از این دستور (long) زیر را در terminal/cmd.exe قرار داده و enter را فشار دهید.

en: Image does not have square dimensions
fa_IR: تصویر دارای مختصات مربع شکل نمی باشد

en: Image format is not supported
fa_IR: فرمت تصویر مورد پشتیبانی نیست

en: Image was not uploaded successfully
fa_IR: تصویر با موفقیت بارگزاری نشد

en: In the ZIP file of this version which you downloaded there is a file in the %s folder called %s. Upload this file to into the admin directory with the name %s
fa_IR: در فایل زیپ نسخه‌ای که دانلود کرده‌اید، فایلی در پوشه %s وجود دارد به نام %s. این فایل را در پوشه مدیریت با نام %s آپلود کنید

en: Installed themes
fa_IR: تم‌های نصب شده

en: Invalid Author E-Mail provided
fa_IR: ایمیل ارائه شده برای تولیدکننده نامعتبر است

en: Invalid Episode Number provided
fa_IR: شماره قسمت ارائه شده نامعتبر است

en: Invalid Season Number provided
fa_IR: شماره فصل ارائه شده نامعتبر است

en: Invalid filename, only A-Z, a-z, underscores and dots are permitted
fa_IR: نام فایل نامعتبر است، فقط A-Z، a-z، زیرخط و نقطه مجاز است

en: Invalid password
fa_IR: کلمه عبور قابل قبول نیست

en: Invalid username or password
fa_IR: نام کاربری یا رمز عبور نامعتبر است

en: It may take a few seconds until the changes are visible
fa_IR: ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا تغییرات قابل مشاهده باشند

en: Item exists
fa_IR: آیتم وجود دارد

en: Leave empty for no password, keep in mind that the feed and the audio files will still be accessible no matter if a password is set or not
fa_IR: قسمت رمز عبور را خالی بگذارید، به خاطر داشته باشید که فید و فایل های صوتی بدون توجه به تنظیم یا عدم تنظیم رمز عبور همچنان قابل دسترس خواهند بود.

en: Leave it blank if you don't know what you are doing
fa_IR: اگر نمی دانید چه کار می کنید آن را خالی بگذارید

en: Link
fa_IR: لینک

en: List of users
fa_IR: لیست کاربران

en: Lock Podcast Feed
fa_IR: قفل کردن فید پادکست

en: Locked
fa_IR: قفل شده

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login disabled for security reasons
fa_IR: ورود به سیستم به دلایل امنیتی غیرفعال است

en: Long Description
fa_IR: توضیحات کلی

en: Main Information
fa_IR: اطلاعات اصلی

en: Main language of your podcast
fa_IR: زبان اصلی پادکست شما

en: Manage categories
fa_IR: مدیریت دسته ها

en: Manage integrations
fa_IR: مدیریت ادغام‌ها

en: Manage users
fa_IR: مدیریت کاربران

en: Manually regenerate RSS feed
fa_IR: تولید فید RSS به صورت دستی

en: Missing fields
fa_IR: فیلدهای ناموجود

en: More
fa_IR: بیشتر

en: Name
fa_IR: نام

en: Name, Link and CSS Class needs to be set
fa_IR: نام، لینک و کلاس CSS باید تنظیم شود

en: New Password
fa_IR: رمز عبور جدید

en: No
fa_IR: خیر

en: No compatible themes installed
fa_IR: هیچ تم سازگاری نصب نشده است

en: No episodes found with that search term
fa_IR: هیچ قسمتس که عبارت جستجو در آن بکار رفته باشد، پیدا نشد

en: No episodes uploaded yet
fa_IR: هنوز هیچ قسمتی بارگزاری نشده است

en: No name given
fa_IR: نامی ذکر نشده است

en: No new episodes were found
fa_IR: هیچ قسمت جدیدی پیدا نشد

en: No password, no problem!
fa_IR: پسوردی نیست، مشکلی هم نیست!

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: Password Protection for the web pages
fa_IR: استفاده  از رمز عبور برای حفاظت صفحات وب

en: Password Reset
fa_IR: تنظیم مجدد رمز عبور

en: Password required
fa_IR: کلمه عبور لازم است

en: Podcast Description
fa_IR: توضیحات پادکست

en: Podcast Details
fa_IR: جزئیات پادکست

en: Podcast GUID
fa_IR: GUID پادکست

en: Podcast GUID is malformed
fa_IR: GUID پادکست بد شکل است

en: Podcast Generator
fa_IR: پادکست ساز(PG)

en: Podcast Generator Configuration
fa_IR: تنظیمات سازنده بادکست

en: Podcast ID
fa_IR: ID پادکست

en: Podcast Index
fa_IR: نمایه پادکست

en: Podcast Platform Settings
fa_IR: تنظیمات پلتفرم پادکست

en: Podcast Subtitle or Slogan
fa_IR: عنوان فرعی یا شعار پادکست

en: Podcast Title
fa_IR: عنوان پادکست

en: Prevent other platforms from importing your feed
fa_IR: از استفاده کردن فید شما توسط پلتفرم های دیگر جلوگیری می کند

en: Protocol
fa_IR: پروتکل

en: Publication Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Regenerate Feed
fa_IR: بازآفرینی فید

en: Repeat new password
fa_IR: تکرار رمز عبور جدید

en: Reset your password
fa_IR: رمز عبور خود را بازنشانی کنید

en: Return
fa_IR: بازگشت

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Season Number
fa_IR: شماره فصل

en: Season and episode number
fa_IR: شماره فصل و قسمت

en: Select Podcast Categories
fa_IR: انتخاب دسته‌بندیهای پادکست

en: Select Podcast Category
fa_IR: انتخاب دسته پادکست

en: Select file
fa_IR: انتخاب فایل

en: Select or change Podcast Categories (for iTunes)
fa_IR: انتخاب یا تغییر دسته‌بندی‌های پادکست (برای iTunes)

en: Select time zone for displaying the time which episodes have been released.
fa_IR: منطقه زمانی را برای نمایش زمان انتشار قسمت‌ها انتخاب کنید.

en: Server address
fa_IR: آدرس سرور

en: Short Description
fa_IR: شرح کوتاه

en: Sign In
fa_IR: ورود

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Size of the 'Short Description' exceeded
fa_IR: اندازه «شرح کوتاه» از حد مجاز بیشتر شده

en: Store Cover
fa_IR: ذخیره کردن جلد

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Success
fa_IR: موفقیت آمیز

en: Successfully regenerated RSS feed
fa_IR: فید RSS با موفقیت بازسازی شد

en: Switch theme
fa_IR: تغییر تم

en: The cover art will be displayed in the podcast readers.
fa_IR: جلد گرافیکی در پادکست خوان ها نمایش داده می شود.

en: The embedded cover art file was not saved successfully
fa_IR: فایل روی جلد تعبیه شده با موفقیت ذخیره نشد

en: The uploaded cover art file is not readable (permission error)
fa_IR: جلد گرافیکی بارگزاری شده قابل خواندن نیست (خطای مجوز)

en: The uploaded episode file is not readable (permission error)
fa_IR: فایل قسمت بارگزاری شده قابل خواندن نیست (خطای مجوز)

en: Theme Buttons
fa_IR: انتخاب تم برای دکمه‌ها

en: Theme Change
fa_IR: تغییر تم

en: Themes and aspect
fa_IR: پوسته‌ها و زوایا

en: This Podcast has no password
fa_IR: این پادکست کلمه عبور ندارد

en: This is the full address of the WebSub hub to alert when the podcast is updated.
fa_IR: آدرس کامل هاب WebSub است تا هنگام به‌روزرسانی پادکست هشدار ارسال کند.

en: This theme is currently in use
fa_IR: این تم در حال حاضر در حال استفاده است

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time zone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Timestamp
fa_IR: تایم‌استمپ

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Too many categories selected (max: 3)
fa_IR: تعداد زیادی دسته انتخاب شده است (حداکثر: 3)

en: Unique ID code for your podcast across the internet
fa_IR: کد شناسایی منحصر به فرد برای پادکست شما در سراسر اینترنت

en: Unknown error while deleting user
fa_IR: خطای ناشناخته هنگام حذف کاربر

en: Unlocked
fa_IR: قفل نشده

en: Unsupported service
fa_IR: سرویس پشتیبانی نشده

en: Upload
fa_IR: بارگزاری

en: Upload Episode
fa_IR: قسمت را بارگزاری کنید

en: Upload New Episodes
fa_IR: بارگزاری قسمت های جدید

en: Upload episode
fa_IR: بارگزاری قسمت

en: Upload new cover
fa_IR: بارگزاری جلد جدید

en: Use cron to regenerate the RSS feed
fa_IR: استفاده از cron برای بازسازی فید RSS

en: User changed successfully
fa_IR: کاربر با موفقیت تغییر کرد

en: User created successfully
fa_IR: کاربر با موفقیت ایجاد شد

en: User deleted successfully
fa_IR: کاربر با موفقیت حذف شد

en: User does not exist
fa_IR: کاربر وجود ندارد

en: User does not exists
fa_IR: کاربر وجود ندارد

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: View All Episodes
fa_IR: مشاهده تمام قسمت ها

en: View Podcast
fa_IR: مشاهده پادکست

en: We offer a tool which allows you to easily recover your password. However, the danger of this is that as long as this file is online, anyone can reset this password so this file shouldn't be online that long.
fa_IR: ما ابزاری را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد رمز عبور خود را به راحتی بازیابی کنید. با این حال، این خطر وجود دارد که تا زمانی که این فایل آنلاین است، هر کسی می تواند این رمز عبور را بازنشانی کند، بنابراین این فایل نباید خیلی آنلاین باقی بماند.

en: Welcome to your Podcast Generator Admin Interface
fa_IR: به رابط مدیریت پادکست خود خوش آمدید

en: Yes
fa_IR: بله

en: You can select up to 3 categories
fa_IR: شما تا 3 دسته‌بندی را می‌توانید انتخاب کنید

en: You can upload themes to your %s folder
fa_IR: می توانید تم ها را در پوشه %s خود آپلود کنید

en: You cannot delete yourself
fa_IR: شما نمی توانید خودتان را حذف کنید

en: You cannot edit usernames
fa_IR: شما نمی توانید نام کاربری را ویرایش کنید

en: depends on theme, you can use %s in the default theme
fa_IR: بنا به تم، می توانید %s را در تم پیش فرض استفاده کنید

en: iTunes Keywords
fa_IR: کلیدواژه‌های آیتونز

en: needs to be unique
fa_IR: باید منحصر به فرد باشد

en: where it should point to
fa_IR: جایی که باید به آن اشاره کند
