Podcast Generator 3.2 - en to et_EE translation catalogue (224 entries)

en: This Podcast has no password
et_EE: Sellel podcastil pole salasõna

en: Already signed in
et_EE: Juba sisse logitud

en: Success
et_EE: Edukas

en: Invalid password
et_EE: Sobimatu salasõna

en: Password required
et_EE: Nõutav salasõna

en: Enter Password
et_EE: Sisesta salasõna

en: Login
et_EE: Sisselogimine

en: Authentication required
et_EE: Nõutav autoriseerimine

en: More
et_EE: Rohkem

en: Download
et_EE: Laadi alla

en: Edit/Delete (Admin)
et_EE: Muuda / kustuta (admin)

en: Filetype
et_EE: Faili tüüp

en: Size
et_EE: Suurus

en: Duration
et_EE: Kestus

en: Categories
et_EE: Kategooriad

en: No episodes found with that search term
et_EE: Ei leidnud otsitavale vastavat episoodi.

en: No episodes uploaded yet
et_EE: Veel pole üles laetud ühtegi episoodi

en: Search
et_EE: Otsi

en: Bulk download episodes
et_EE: Laadi hulgi episoode alla

en: If you want to bulk download all episodes, you need to have curl installed.
            On Windows 10, macOS and most Linux distributions it is already pre-installed. Please
            open your Terminal app on macOS and Linux or open the start menu and search for cmd.exe on Windows.
            After this paste the following (long) command into the terminal/cmd.exe and press enter.
et_EE: Kui soovid korraga alla laadida kõik episoodid, peab installeeritud olema curl.
    Opsüsteemis Windows 10, macOS ja enamikes Linuxi distrotes on see eelinstalleeritud. 
    Ava macOSis ja Linuxis terminal või Windowsis start menüü ja otsi rakendust cmd.exe.
    Seejärel kleebi järgmine (pikk) käsk terminali /cmd.exe rakendusse ja vajuta Enter.

en: No name given
et_EE: Nime pole määratud

en: Episode does not exist
et_EE: Episoodi pole

en: Missing fields
et_EE: Puuduvad väljad

en: Too many categories selected (max: 3)
et_EE: Valitud liiga mitu kategooriat (maks: 3)

en: Invalid Author E-Mail provided
et_EE: Sisestati autori sobimatu e-postiaadress

en: Invalid Episode Number provided
et_EE: Anti sobimatu episoodi number

en: Invalid Season Number provided
et_EE: Anti sobimatu hooaja number

en: Size of the 'Short Description' exceeded
et_EE: Lühikirjelduse pikkuse piir ületatud

en: Custom tags are not well-formed
et_EE: Kohandatud sildid pole sobival kujul

en: %s has invalid file extension
et_EE: %s on sobimatu faililaiendiga

en: %s was not uploaded successfully
et_EE: %s üleslaadimine polnud edukas

en: The uploaded cover art file is not readable (permission error)
et_EE: Üleslaaditud kaanepildi fail pole loetav (ligipääsu viga)

en: %s has unsupported MIME content type %s
et_EE: %s MIME-tüüp pole toetatud: %s

en: Edit Episode
et_EE: Muuda episoodi

en: Main Information
et_EE: Põhiinfo

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: Short Description
et_EE: Lühikirjeldus

en: %d characters remaining
et_EE: %d märki jäänud

en: Category
et_EE: Kategooria

en: You can select up to 3 categories
et_EE: Võid valida kuni 3 kategooriat

en: Publication Date
et_EE: Avaldamise aeg

en: If you select a date in the future, it will be published then
et_EE: Kui valid aja tulevikus, avaldatakse asi sel ajal

en: Date
et_EE: Aeg

en: Time
et_EE: Kell

en: Extra Information
et_EE: Lisainfo

en: Current Cover
et_EE: Hetke kaas

en: Upload new cover
et_EE: Laadi üles uus kaas

en: Long Description
et_EE: Pikk kirjeldus

en: Episode Number
et_EE: Episoodi number

en: Season Number
et_EE: Hooaja number

en: iTunes Keywords
et_EE: iTunesi märksõnad

en: Explicit Content
et_EE: Otseütlemisega sisu

en: Yes
et_EE: Jah

en: No
et_EE: Ei

en: Author
et_EE: Autor

en: Custom Tags
et_EE: Kohandatud sildid

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Delete Episode
et_EE: Kustuta episood

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Added %d new episode(s)
et_EE: Uusi episoode lisatud %d

en: No new episodes were found
et_EE: Ei leidnud uusi episoode

en: FTP Feature
et_EE: FTP oskus

en: FTP Auto Indexing
et_EE: FTP autoindekseerimine

en: Begin
et_EE: Alustamine

en: Episodes
et_EE: Episoodid

en: Click on the title of the podcast you want to edit/delete.
et_EE: Klõpsa podcasti pealkirjal, mida soovid muuta/kustutada.

en: Dates in <span style='color:blue;'>blue</span> are in the future. Dates in <span style='color:green;'>green</span> have been posted.
et_EE: <span style='color:blue;'>blue</span> kuupäev on tulevikus. <span style='color:green;'>green</span> kuupäev - episood on postitatud.

en: Category already exists
et_EE: Kategooria on juba olemas

en: Manage categories
et_EE: Halda kategooriaid

en: Add category
et_EE: Lisa kategooria

en: Category Name
et_EE: Kategooria nimi

en: Add
et_EE: Lisa

en: Current Categories
et_EE: Hetke kategooriad

en: Regenerate Feed
et_EE: Taasloo lõim

en: Successfully regenerated RSS feed
et_EE: RSS-lõim edukalt taasloodud

en: Return
et_EE: Naase

en: Invalid filename, only A-Z, a-z, underscores and dots are permitted
et_EE: Sobimatu failinimi. Lubatud on vaid A-Z, a-z allkriips ja punkt

en: The uploaded episode file is not readable (permission error)
et_EE: Üleslaaditud episoodi  fail pole loetav (ligipääsu viga)

en: Embedded cover art
et_EE: Manustatud kaanepilt

en: The embedded cover art file was not saved successfully
et_EE: Manustatud kaanepildi faili salvestamine polnud edukas

en: Upload Episode
et_EE: Laadi episood üles

en: "%s" uploaded successfully
et_EE: "%s" laaditi edukalt üles

en: File
et_EE: Fail

en: Episode Cover
et_EE: Episoodi kaas

en: Explicit content
et_EE: Otseütlemisega sisu

en: Upload episode
et_EE: Laadi episood üles

en: Password Reset
et_EE: Lähtesta salasõna

en: Reset your password
et_EE: Lähtesta oma salasõna

en: No password, no problem!
et_EE: Pole salasõna, pole probleemi!

en: We offer a tool which allows you to easily recover your password. However, the danger of this is that as long as this file is online, anyone can reset this password so this file shouldn't be online that long.
et_EE: Me pakume vahendit, mis võimaldab sul hõlpsalt salasõna lähtestada. Siiski, lahendus on ohtlik, sest seni kuni see fail on online, saab igaüks salasõna lähtestada. Nii ei tohi see fail kaua onlines olla.

en: In the ZIP file of this version which you downloaded there is a file in the %s folder called %s. Upload this file to into the admin directory with the name %s
et_EE: ZIP-failis, mille praeguse versiooni saamiseks alla laadisid, on kaustas %s fail nimega %s. Laadi see fail üles admin kausta nimega %s

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: If you no don't have this ZIP file anymore, don't worry! All versions of Podcast Generator ever released since 2.5 are available on the Podcast Generator Homepage.
et_EE: Kui sul pole enam seda ZIP-faili, ära muretse! Mistahes Podcast Generatori versioonid alates versioonist 2.5 on olemas Podcast Generatori kodulehel.

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Welcome to your Podcast Generator Admin Interface
et_EE: Tere tulemast Podcast Generatori haldusliidesesse

en: Login disabled for security reasons
et_EE: Turvakaalutlustel on sisenemine keelatud

en: Invalid username or password
et_EE: Sobimatu kasutajanimi või salasõna

en: Username
et_EE: Kasutajanimi

en: Password
et_EE: Salasõna

en: Forgot Password?
et_EE: Unustasid salasõna?

en: Sign In
et_EE: Sisene

en: Toggle navigation
et_EE: Lülita navigeerimist

en: Upload New Episodes
et_EE: Laadi üles uusi episoode

en: View All Episodes
et_EE: Vaata kõiki episoode

en: FTP Feature (Auto Indexing)
et_EE: FTP oskus (autoindekseerimine)

en: Manually regenerate RSS feed
et_EE: Taasloo RSS-lõim käsitsi

en: Themes and aspect
et_EE: Teemad ja suurendus

en: Change Theme
et_EE: Muuda teemat

en: Customize your Freebox
et_EE: Kohanda vabakasti

en: Change Buttons
et_EE: Muuda nuppe

en: Podcast Platform Settings
et_EE: Podcasti platvormi seaded

en: Change Cover Art
et_EE: Muuda kaanepilti

en: Change Podcast Category
et_EE: Muuda podcasti kategooriat

en: Podcast Details
et_EE: Podcasti üksikasjad

en: Change Podcast details
et_EE: Muuda podcasti üksikasju

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Change Podcast Generator Config
et_EE: Muuda Podcast Generatori konfi

en: Manage users
et_EE: Halda kasutajaid

en: Manage integrations
et_EE: Halda lõimimisi

en: View Podcast
et_EE: Vaata podcasti

en: Timestamp
et_EE: Ajatempel

en: Season and episode number
et_EE: Hooaja ja episoodi number

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Podcast Generator Configuration
et_EE: Podcast Generatori konfiguratsioon

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Change Podcast Generator Configuration
et_EE: Muuda Podcast Generatori konfiguratsiooni

en: Enable Audio and Video Player
et_EE: Luba heli- ja videomängija

en: Enable streaming in web browser
et_EE: Luba veebilehitsejasse striimimine

en: Enable Freebox
et_EE: Luba vabakast

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
et_EE: Vabakast võimaldab sul vabalt kirjutada, mida soovid, lisada administreerimisliideses oleva visuaalse toimetaja abil teksti ja linke.

en: Enable categories
et_EE: Luba kategooriad

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
et_EE: Luba kategooriad, et luua oma podcastide temaatilisi loetelusid.

en: Enable custom tag input
et_EE: Võimalda kohandatud siltide sisestamine

en: Enable the ability to add custom RSS tags to your podcast feed and individual episodes.
et_EE: Võimalda podcasti lõimele ja konkreetsetele episoodidele kohantatud RSS siltide lisamine.

en: Episode sort order
et_EE: Episoodide sortimise järjestus

en: Choose how episodes are ordered on the website and in the RSS feed.
et_EE: Vali, kuidas episoodid on lehel ja RSS-voos järjestatud.

en: Time zone
et_EE: Ajavöönd

en: Select time zone for displaying the time which episodes have been released.
et_EE: Vali ajavöönd, mille järgi näidatakse episoodide avaldamise aega.

en: Use cron to regenerate the RSS feed
et_EE: Kasuta cron'i, et  taasluua RSS-lõimed

en: Password Protection for the web pages
et_EE: Veebilehtede kaitsmine salasõna abil

en: Leave empty for no password, keep in mind that the feed and the audio files will still be accessible no matter if a password is set or not
et_EE: Jäta tühjaks, kui ei soovi salasõna. Pane tähele, et lõim ja audiofailid on ligipääsetavad sõltumata sellest, kas salasõna on määratud või ei.

en: Submit
et_EE: Sisesta

note: # 'Podcast Index' is a proper name.
en: Already registered with Podcast Index
et_EE: Podcasti indekseerijaga juba registreeritud

en: API error
et_EE: API-viga

en: Unsupported service
et_EE: Toetamata teenus

en: API key
et_EE: API-võti

en: API secret
et_EE: API-secret

en: Podcast ID
et_EE: Podcasti ID

note: # 'Podcast Index' is a proper name.
en: Enter the ID number for your show in Podcast Index or click "Add Show" to add your show to the index
et_EE: Oma podcasti podcastide indeksis näitamiseks sisesta ID või klõpsa "Lisa šõu", et lisada oma šõu indeksisse

en: Add Show
et_EE: Lisa šõu

en: Server address
et_EE: Serveri aadress

note: # 'WebSub' is a proper name.
en: This is the full address of the WebSub hub to alert when the podcast is updated.
et_EE: See on WebSub hubi täisaadress, kuhu teatatakse, kui podcasti uuendatakse.

en: Error while changing password
et_EE: Viga salasõna muutmisel

en: You cannot delete yourself
et_EE: Sa ei saa iseennast kustutada

en: User does not exists
et_EE: Kasutajat pole olemas

en: Unknown error while deleting user
et_EE: Tundmatu viga kasutaja kustutamisel

en: Error while creating user
et_EE: Viga kasutaja loomisel

en: It may take a few seconds until the changes are visible
et_EE: See võib võtta mõne sekundi, kuni muudatused on nähtavad

en: User changed successfully
et_EE: Kasutaja on edukalt muudetud

en: User created successfully
et_EE: Kasutaja on edukalt loodud

en: User deleted successfully
et_EE: Kasutaja edukalt kustutatud

en: List of users
et_EE: Kasutajate loetelu

en: Create User
et_EE: Loo kasutaja

en: User does not exist
et_EE: Kasutajat pole olemas

en: You cannot edit usernames
et_EE: Sa ei saa kasutajanimesid muuta

en: New Password
et_EE: Uus salasõna

en: Repeat new password
et_EE: Korda uut salasõna

en: Change
et_EE: Muuda

en: Delete user
et_EE: Kustuta kasutaja

en: Podcast GUID is malformed
et_EE: Podcasti GUID on sobimatul kujul

en: Locked
et_EE: Lukus

en: Unlocked
et_EE: Lukustamata

en: Off
et_EE: Väljas

en: Change Podcast Details
et_EE: Muuda podcasti üksikasju

en: Podcast Title
et_EE: Podcasti pealkiri

en: Podcast Subtitle or Slogan
et_EE: Podcasti alampealkiri või hüüdlause

en: Podcast Description
et_EE: Podcasti kirjeldus

en: Copyright Notice
et_EE: Autoriõiguse märkus

en: Author Name
et_EE: Autori nimi

en: Author E-Mail Address
et_EE: Autori e-postiaadress

en: Podcast GUID
et_EE: Podcasti GUID

en: Unique ID code for your podcast across the internet
et_EE: Sinu podcasti jaoks üle kogu interneti unikaalne ID-kood

en: Feed Language
et_EE: Lõime keel

en: Main language of your podcast
et_EE: Podcasti peamine keel

en: Explicit Podcast
et_EE: Otsesõnaline podcast

en: Lock Podcast Feed
et_EE: Lukusta podcasti lõim

en: Prevent other platforms from importing your feed
et_EE: Väldi teiste platvormide poolt sinu lõime importimist.

en: Custom Feed Tags
et_EE: Lõime kohandatud sildid

en: Category 1 needs to be set
et_EE: Kategooria 1 peab olema määratud

en: Select Podcast Category
et_EE: Vali podcasti kategooria

en: Select Podcast Categories
et_EE: Vali podcasti kategooriad

en: Select or change Podcast Categories (for iTunes)
et_EE: Vali või muuda podcasti kategooriaid (iTunesi jaoks)

note: # %d is 1, 2, or 3
en: Category %d
et_EE: Kategooria %d

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Image format is not supported
et_EE: Pildi vorming pole toetatud

en: Image does not have square dimensions
et_EE: Pildi mõõdud ei vasta ruudu mõõtudele

en: Image was not uploaded successfully
et_EE: Pildi üleslaadimine polnud edukas

en: Store Cover
et_EE: Salvesta kaas

en: Change Cover
et_EE: Muuda kaant

en: The cover art will be displayed in the podcast readers.
et_EE: Kaanepilti näidatakse podcastimängijates.

en: Select file
et_EE: Vali fail

en: Upload
et_EE: Laadi üles

en: Item exists
et_EE: Asi on olemas

en: Name, Link and CSS Class needs to be set
et_EE: Nimi, link ja CSS klass peab olema määratud

en: Theme Buttons
et_EE: Teema nupud

en: Click on the button you wish to edit
et_EE: Klõpsa nupul, mida soovid muuta

en: Name
et_EE: Nimi

en: needs to be unique
et_EE: peab olema unikaalne

en: where it should point to
et_EE: kuhu see peab viitama

en: CSS Classes
et_EE: CSS klassid

en: depends on theme, you can use %s in the default theme
et_EE: depends on theme, you can use %s in the default teema

en: Protocol
et_EE: Protokoll

en: Leave it blank if you don't know what you are doing
et_EE: Jäta tühjaks, kui sa ei tea, mida sa teed

en: Delete Button
et_EE: Kustuta nupp

en: Add Button
et_EE: Lisa nupp

en: Theme Change
et_EE: Teema muutmine

en: Change theme
et_EE: Muuda teemat

en: You can upload themes to your %s folder
et_EE: Võid laadida teemasid kausta %s

en: Installed themes
et_EE: Paigaldatud teemad

en: No compatible themes installed
et_EE: Paigaldatud pole ühtegi kokkusobivat teemat

en: This theme is currently in use
et_EE: Hetkel on kasutusel see teema

en: Switch theme
et_EE: Vaheta teemat

en: Customize Freebox
et_EE: Kohanda vabakasti

en: Current Freebox
et_EE: Praegune vabakast

en: Enable / Disable Freebox
et_EE: Luba / keela vabakast

en: Disable Freebox
et_EE: Keela vabakast

en: Change Freebox content
et_EE: Muuda vabakasti sisu

en: Content
et_EE: Sisu

en: All Episodes
et_EE: Kõik episoodid
