Podcast Generator 3.2 - en to cs_CZ translation catalogue (225 entries)

en: This Podcast has no password
cs_CZ: Tento podcast není chráněn heslem

en: Already signed in
cs_CZ: Již jste přihlášeni

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Invalid password
cs_CZ: Neplatné heslo

en: Password required
cs_CZ: Heslo vyžadováno

en: Enter Password
cs_CZ: Zadejte heslo

en: Login
cs_CZ: Přihlášení

en: Authentication required
cs_CZ: Vyžadována autentifikace

en: More
cs_CZ: Více

en: Download
cs_CZ: Stažení

en: Edit/Delete (Admin)
cs_CZ: Upravit/Smazat (správce)

en: Filetype
cs_CZ: Typ souboru

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Duration
cs_CZ: Trvání

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: No episodes found with that search term
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné díly s tímto hledaným výrazem

en: No episodes uploaded yet
cs_CZ: Nebyly nahrány žádné díly

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Bulk download episodes
cs_CZ: Hromadné stažení dílů

en: If you want to bulk download all episodes, you need to have curl installed.
            On Windows 10, macOS and most Linux distributions it is already pre-installed. Please
            open your Terminal app on macOS and Linux or open the start menu and search for cmd.exe on Windows.
            After this paste the following (long) command into the terminal/cmd.exe and press enter.
cs_CZ: Pokud chcete hromadně stáhnout všechny díly, potřebujete mít nainstalován cURL.
     Ve Windows 10, macOS a většině distribucí Linuxu je již předinstalován. Prosím,
    otevřete Terminál na macOS a Linuxu, nebo otevřete nabídku start a vyhledejte cmd.exe na Windows.
    Po tomto zkopírujte následující (dlouhý) příkaz do Terminálu/cmd.exe a zmáčkněte Enter.

en: No name given
cs_CZ: Nezadán žádný název

en: Episode does not exist
cs_CZ: Díl neexistuje

en: Missing fields
cs_CZ: Chybí pole

en: Too many categories selected (max: 3)
cs_CZ: Příliš mnoho kategorií (maximálně: 3)

en: Invalid Author E-Mail provided
cs_CZ: Poskytnut neplatný e-mail autora

en: Invalid Episode Number provided
cs_CZ: Poskytnuot neplatné číslo dílu

en: Invalid Season Number provided
cs_CZ: Poskytnuto neplatné číslo řady

en: Size of the 'Short Description' exceeded
cs_CZ: Velikost krátkého popisu překročena

en: Custom tags are not well-formed
cs_CZ: Vlastní značky nemají správný tvar

en: %s has invalid file extension
cs_CZ: %s má neplatnou příponu souboru

en: %s was not uploaded successfully
cs_CZ: %s nebyl úspěšně nahrán

en: The uploaded cover art file is not readable (permission error)
cs_CZ: Nahraný soubor s přebalem nelze přečíst (chyba v oprávnění)

en: %s has unsupported MIME content type %s
cs_CZ: %s má nepodporovaný typ obsahu MIME %s

en: Edit Episode
cs_CZ: Upravit díly

en: Main Information
cs_CZ: Hlavní informace

en: Title
cs_CZ: Název

en: Short Description
cs_CZ: Krátký popis

en: %d characters remaining
cs_CZ: zbývá %d znaků

en: Category
cs_CZ: Skupina

en: You can select up to 3 categories
cs_CZ: Můžete vybrat až 3 skupiny

en: Publication Date
cs_CZ: Datum vydání

en: If you select a date in the future, it will be published then
cs_CZ: Pokud vyberete budoucí datum, bude zveřejněno potom

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Extra Information
cs_CZ: Další informace

en: Current Cover
cs_CZ: Nynější přebal

en: Upload new cover
cs_CZ: Nahrát nový přebal

en: Long Description
cs_CZ: Dlouhý popis

en: Episode Number
cs_CZ: Číslo dílu

en: Season Number
cs_CZ: Číslo řady

en: iTunes Keywords
cs_CZ: Klíčová slova iTunes

en: Explicit Content
cs_CZ: Nevhodný obsah

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: No
cs_CZ: Ne

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Custom Tags
cs_CZ: Vlastní značky

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Delete Episode
cs_CZ: Smazat díl

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Added %d new episode(s)
cs_CZ: Přidán %d nový(é) díl(y)

en: No new episodes were found
cs_CZ: Nebyly nalezeny nové díly

en: FTP Feature
cs_CZ: Funkce FTP

en: FTP Auto Indexing
cs_CZ: Automatické rejstříkování FTP

en: Begin
cs_CZ: Začít

en: Episodes
cs_CZ: Díly

en: Click on the title of the podcast you want to edit/delete.
cs_CZ: Klepněte na název podcastu, který chcete upravit/smazat.

en: Dates in <span style='color:blue;'>blue</span> are in the future. Dates in <span style='color:green;'>green</span> have been posted.
cs_CZ: Data v <span style='color:blue;'>modré</span> jsou v budoucnosti. Data v <span style='color:green;'>zelené</span> nebyla zveřejněna.

en: Category already exists
cs_CZ: Skupina již je

en: Manage categories
cs_CZ: Spravovat skupiny

en: Add category
cs_CZ: Přidat skupinu

en: Category Name
cs_CZ: Název skupiny

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Current Categories
cs_CZ: Nynější skupiny

en: Regenerate Feed
cs_CZ: Vytvořit kanál znovu

en: Successfully regenerated RSS feed
cs_CZ: Úspěšně přegenerován RSS feed

en: Return
cs_CZ: Vrátit

en: Invalid filename, only A-Z, a-z, underscores and dots are permitted
cs_CZ: Neplatný název souboru, jen A-Z, a-z, podtržítka a tečky nejsou povoleny

en: The uploaded episode file is not readable (permission error)
cs_CZ: Nahraný soubor s dílem nelze přečíst (chyba v oprávnění)

en: Embedded cover art
cs_CZ: Vložený přebal

en: The embedded cover art file was not saved successfully
cs_CZ: Vložený soubor s přebalem nebyl úspěšně uložen

en: Upload Episode
cs_CZ: Nahrát díl

en: "%s" uploaded successfully
cs_CZ: "%s" nahrán úspěšně

en: File
cs_CZ: Soubor

en: Episode Cover
cs_CZ: Přebal dílu

en: Explicit content
cs_CZ: Nezakrytý obsah

en: Upload episode
cs_CZ: Nahrát díl

en: Password Reset
cs_CZ: Obnovení hesla

en: Reset your password
cs_CZ: Obnovte si heslo

en: No password, no problem!
cs_CZ: Žádné heslo, žádný problém

en: We offer a tool which allows you to easily recover your password. However, the danger of this is that as long as this file is online, anyone can reset this password so this file shouldn't be online that long.
cs_CZ: Nabízíme nástroj, který přináší jednoduchou obnovu vašeho hesla. Každopádně, nebezpečí tohoto je, že dokud je tento soubor na internetu, může každý obnovit toto heslo, takže tento soubor by neměl být na internetu po dlouhou dobu.

en: In the ZIP file of this version which you downloaded there is a file in the %s folder called %s. Upload this file to into the admin directory with the name %s
cs_CZ: V souboru ZIP této verze, kterou jste stáhli, je soubor ve složce %s s názvem %s. Nahrajte tento soubor do admin adresáře s názvem %s.

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: If you no don't have this ZIP file anymore, don't worry! All versions of Podcast Generator ever released since 2.5 are available on the Podcast Generator Homepage.
cs_CZ: Pokud tento soubor ZIP již nemáte, nemějte obavy! Všechny verze Podcast Generatoru, které kdy od 2.5 byly vydány, jsou dostupné na domovské stránce Podcast Generator.

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Welcome to your Podcast Generator Admin Interface
cs_CZ: Vítejte ve správcovském rozhraní Podcast Generatoru

en: Login disabled for security reasons
cs_CZ: Přihlášení zakázáno z bezpečnostních důvodů

en: Invalid username or password
cs_CZ: Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Forgot Password?
cs_CZ: Zapomenuté heslo?

en: Sign In
cs_CZ: Přihlásit se

en: Toggle navigation
cs_CZ: Přepnout navigaci

en: Upload New Episodes
cs_CZ: Nahrajte nové díly

en: View All Episodes
cs_CZ: Zobrazit všechny díly

en: FTP Feature (Auto Indexing)
cs_CZ: Funkce FTP (automatické indexování)

en: Manually regenerate RSS feed
cs_CZ: Ručně přegenerovat RSS kanál

en: Themes and aspect
cs_CZ: Šablony a vzhled

en: Change Theme
cs_CZ: Změna šablony

en: Customize your Freebox
cs_CZ: Přizpůsobte si svůj Freebox

en: Change Buttons
cs_CZ: Změnit tlačítka

en: Podcast Platform Settings
cs_CZ: Nastavení Podcastové platformy

en: Change Cover Art
cs_CZ: Změna přebalu

en: Change Podcast Category
cs_CZ: Změnit kategorii podcastu

en: Podcast Details
cs_CZ: Podrobnosti o podcastu

en: Change Podcast details
cs_CZ: Změnit podrobností podcastu

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Change Podcast Generator Config
cs_CZ: Změna nastavení Generátoru Podcastů

en: Manage users
cs_CZ: Úprava uživatelů

en: Manage integrations
cs_CZ: Spravovat zapojení

en: View Podcast
cs_CZ: Zobrazit podcast

en: Timestamp
cs_CZ: Časové razítko

en: Season and episode number
cs_CZ: Číslo řady a dílu

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Podcast Generator Configuration
cs_CZ: Nastavení Generátoru Podcastů

note: # 'Podcast Generator' is a proper name.
en: Change Podcast Generator Configuration
cs_CZ: Změnit nastavení Generátoru Podcastů

en: Enable Audio and Video Player
cs_CZ: Povolit přehrávání zvuku a obrazu

en: Enable streaming in web browser
cs_CZ: Povolit vysílání v internetovém prohlížeči

en: Enable Freebox
cs_CZ: Povolit Freebox

en: Freebox allows you to write freely what you wish, add links or text through a visual editor in the admin section.
cs_CZ: Freebox vám umožňuje psát volně to, co si přejete, přidávat odkazy nebo text pomocí editoru v oddíle správce.

en: Enable categories
cs_CZ: Povolit skupiny

en: Enable categories feature to make thematic lists of your podcasts.
cs_CZ: Povolit funkci kategorií pro vytváření tematických seznamů podcastů.

en: Enable custom tag input
cs_CZ: Povolit zadávání vlastních značek

en: Enable the ability to add custom RSS tags to your podcast feed and individual episodes.
cs_CZ: Povolte možnost přidávat vlastní značky RSS feed vašich podcastů a jednotlivých dílů.

en: Episode sort order
cs_CZ: Pořadí řazení dílů

en: Choose how episodes are ordered on the website and in the RSS feed.
cs_CZ: Vyberte způsob řazení dílů na internetové stránce a v kanálu RSS.

en: Time zone
cs_CZ: Časové pásmo

en: Select time zone for displaying the time which episodes have been released.
cs_CZ: Vyberte časové pásmo pro zobrazení času, kdy byly díly vydány.

en: Use cron to regenerate the RSS feed
cs_CZ: Použít cron k znovuvytvoření kanálu RSS

en: Password Protection for the web pages
cs_CZ: Ochrana heslem webové stránky

en: Leave empty for no password, keep in mind that the feed and the audio files will still be accessible no matter if a password is set or not
cs_CZ: Pro přístup bez hesla ponechte prázdné, mějte však na paměti, že zdroj a zvukové soubory budou stále přístupné bez ohledu na to, zda je nastaveno heslo nebo ne.

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

note: # 'Podcast Index' is a proper name.
en: Already registered with Podcast Index
cs_CZ: Již zaregistrováno ve službě Podcast Index

en: API error
cs_CZ: Chyba API

en: Unsupported service
cs_CZ: Nepodporovaná služba

en: API key
cs_CZ: Klíč API

en: API secret
cs_CZ: Tajný klíč API

en: Podcast ID
cs_CZ: ID podcastu

note: # 'Podcast Index' is a proper name.
en: Enter the ID number for your show in Podcast Index or click "Add Show" to add your show to the index
cs_CZ: Zadejte ID svého pořadu do služby Podcast Index nebo klepněte na „Přidat pořad“ a přidejte svůj pořad do rejstříku

en: Add Show
cs_CZ: Přidat pořad

en: Server address
cs_CZ: Adresa serveru

note: # 'WebSub' is a proper name.
en: This is the full address of the WebSub hub to alert when the podcast is updated.
cs_CZ: Toto je úplná adresa WebSub, které vás upozorní na aktualizaci podcastu.

en: Error while changing password
cs_CZ: Nastala chyba při změně hesla.

en: You cannot delete yourself
cs_CZ: Nemůžete smazat sami sebe.

en: User does not exists
cs_CZ: Uživatel neexistuje

en: Unknown error while deleting user
cs_CZ: Neznámá chyba při mazání uživatele

en: Error while creating user
cs_CZ: Chyba při vytváření uživatele

en: It may take a few seconds until the changes are visible
cs_CZ: Může to trvat i několik vteřin, než se projeví změny

en: User changed successfully
cs_CZ: Uživatel upraven úspěšně

en: User created successfully
cs_CZ: Uživatel úspěšně vytvořen

en: User deleted successfully
cs_CZ: Uživatel úspěšně smazán

en: List of users
cs_CZ: Seznam uživatelů

en: Create User
cs_CZ: Vytvoření uživatele

en: User does not exist
cs_CZ: Uživatel neexistuje

en: You cannot edit usernames
cs_CZ: Nemůžete měnit uživatelská jména

en: New Password
cs_CZ: Zadejte nové heslo

en: Repeat new password
cs_CZ: Zadejte znovu nové heslo

en: Change
cs_CZ: Změna

en: Delete user
cs_CZ: Smazat uživatele

en: Podcast GUID is malformed
cs_CZ: GUID podcastu má nesprávný tvar

en: Locked
cs_CZ: Zamknuto

en: Unlocked
cs_CZ: Odemknuto

en: Off
cs_CZ: Vypnut

en: Change Podcast Details
cs_CZ: Změnit podrobnosti podcastu

en: Podcast Title
cs_CZ: Název podcastu

en: Podcast Subtitle or Slogan
cs_CZ: Podnázev podcastu či jeho slogan

en: Podcast Description
cs_CZ: Popis podcastu

en: Copyright Notice
cs_CZ: Oznámení o kopírovacím autorském

en: Author Name
cs_CZ: Jméno autora

en: Author E-Mail Address
cs_CZ: Adresa autorovy elektronické pošty

en: Podcast GUID
cs_CZ: GUID podcastu

en: Unique ID code for your podcast across the internet
cs_CZ: Jedinečný kód ID pro váš podcast na internetu

en: Feed Language
cs_CZ: Jazyk kanálu

en: Main language of your podcast
cs_CZ: Hlavní jazyk vašeho podcastu

en: Explicit Podcast
cs_CZ: Jmenovitý podcast

en: Lock Podcast Feed
cs_CZ: Uzamknout kanál podcastů

en: Prevent other platforms from importing your feed
cs_CZ: Zabraňte jiným platformám v zavedení vašeho zdroje

en: Custom Feed Tags
cs_CZ: Vlastní značky zdroje

en: Category 1 needs to be set
cs_CZ: Skupinu 1 je potřeba nastavit

en: Select Podcast Category
cs_CZ: Vybrat kategorii podcastu

en: Select Podcast Categories
cs_CZ: Vybrat kategorie podcastu

en: Select or change Podcast Categories (for iTunes)
cs_CZ: Vybrat nebo změnit kategorie podcastu (pro iTunes)

note: # %d is 1, 2, or 3
en: Category %d
cs_CZ: Skupina %d

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Image format is not supported
cs_CZ: Formát obrázku není podporován

en: Image does not have square dimensions
cs_CZ: Obrázek nemá čtvercové rozměry

en: Image was not uploaded successfully
cs_CZ: Obrázek nebyl úspěšně nahrán

en: Store Cover
cs_CZ: Uložit přebal

en: Change Cover
cs_CZ: Změnit přebal

en: The cover art will be displayed in the podcast readers.
cs_CZ: Obrázek přebalu bude zobrazen v přehrávačích podcastů.

en: Select file
cs_CZ: Vybrat soubor

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Item exists
cs_CZ: Položka je

en: Name, Link and CSS Class needs to be set
cs_CZ: Název, odkaz a třídu CSS je potřeba nastavit

en: Theme Buttons
cs_CZ: Tlačítka vzhledu

en: Click on the button you wish to edit
cs_CZ: Klepněte na tlačítko, jež si přejete upravit

en: Name
cs_CZ: Název

en: needs to be unique
cs_CZ: musí být jedinečný

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: where it should point to
cs_CZ: kam má ukazovat

en: CSS Classes
cs_CZ: Třídy CSS

en: depends on theme, you can use %s in the default theme
cs_CZ: závisí od vzhledu, ve výchozím vzhledu můžete použít %s

en: Protocol
cs_CZ: Protokol

en: Leave it blank if you don't know what you are doing
cs_CZ: Ponechte prázdné, nevíte-li, co děláte

en: Delete Button
cs_CZ: Smazat tlačítko

en: Add Button
cs_CZ: Přidat tlačítko

en: Theme Change
cs_CZ: Změna vzhledu

en: Change theme
cs_CZ: Změnit vzhled

en: You can upload themes to your %s folder
cs_CZ: Vzhledy můžete nahrát do složky %s

en: Installed themes
cs_CZ: Nainstalované vzhledy

en: No compatible themes installed
cs_CZ: Nejsou nainstalována kompatibilní šablony

en: This theme is currently in use
cs_CZ: Tento vzhled se nyní používá

en: Switch theme
cs_CZ: Přepnout vzhled

en: Customize Freebox
cs_CZ: Přizpůsobit Freebox

en: Current Freebox
cs_CZ: Nynější FreeboxCover

en: Enable / Disable Freebox
cs_CZ: Povolit/Zakázat Freebox

en: Disable Freebox
cs_CZ: Zakázat Freebox

en: Change Freebox content
cs_CZ: Změnit obsah Freeboxu

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: All Episodes
cs_CZ: Všechny díly
